Послуги

Інженерно-консультаційні послуги

Консультування з усіх видів устаткування з урахуванням специфіки виробництва та вимог клієнта - технічні характеристики, особливості кожного виду обладнання. Складання переліку обладнання спільно з клієнтом, виявлення «зайвих» і відсутніх складових, оптимізація згідно технічного завдання.

Розміщення обладнання в цеху

Оптимізація виробничих площ, робочих місць. Ми розмістимо обладннання максимально зручно та компактно для подальшої експлуатації.

Хімічний аналіз води

Повний хімічний аналіз води дозволить вам мати уявлення про якість води, якою ви користуєтеся. Хімічний аналіз питної і технічної води проводиться кваліфікованими інженерами, які мають відповідну освіту і володіють різними методиками лабораторних випробувань.

Сервісні послуги

Надання повного спектру послуг клієнту з одних рук звільняє його від необхідності пошуку різних компанії. Комплексний підхід у вирішенні поставлених завдань дозволяє замовнику отримати дійсно якісне рішення з мінімальними затратами часу та енергії. Один постачальник виключає економічний ризик, береже час і нерви. Компанія «VodograyMachine» пропонує весь пакет послуг для оснащення «під ключ» виробництв різного рівня.

Пуско-налагоджувальні роботи

Монтаж і введення в експлуатацію комплексних ліній і окремих елементів. Монтаж і пуско-наладка обладнання проводиться нашими висококваліфікованими фахівцями, які пройшли спеціальну підготовку. За вашим бажанням, наші фахівці можуть зробити тільки шеф-монтаж системи, а монтаж ви зробите самостійно.

Навчання персоналу

Наші спеціалісти проведуть тренінги та начання для майбутнього персоналу Вашого підприємства та будуть, при необідності проводити для Вас телефонні та online консультації.

Гарантійне обслуговування

Період гарантійного обслуговування - 1 рік. Протягом цього часу будь-яка несправність обладнання з вини виробника усувається нашою сервісною службою безкоштовно. Завдяки цьому наші клієнти завжди відчувають себе захищеними від непередбачуваних ситуацій, які можуть виникнути в ході експлуатації обладнання.

Післягарантійне обслуговування

Наша компанія гарантує високу якість обладнання, що постачається. Закінчення гарантійного терміну зовсім не означає, що елементи обладнання можуть вийти з ладу. Однак, якщо виникне така необхідність, ви можете скористатися послугами нашого сервісної служби. З нами, ви завжди можете розраховувати на допомогу і після закінчення гарантійного терміну, ми ніколи незалишимо нашого клієнта в біді. У разі непередбачуваних ситуацій замовник може залишити запит на отримання сервісної підтримкии чи необхідності поставки окремих елементів ,деталей, який буде оперативно розглянутий нашими співробітниками. Навіть якщо на складі не виявилося необхідної запчастини, вам не відмовлять в її постачанні за максимально приємною ціною та в найкоротші терміни.