Линия розлива питьевой воды

Триблок розлива питьевой воды 4-4-1

Триблок розлива питьевой воды 4-4-1

Договорная

Данное оборудование предназначено для розлива питьевой воды в ПЭТ тару, обьемом 6л. Включает в себя блок ополаскивания, блок розлива и блок укупорки

Под заказ

Просмотреть

Ru Автомати видування ПЕТ тари повністю автоматизовані після завантаження преформ в приймальний бункер до подачі готової продукції на повітряний транспортер і не вимагає постійної присутності обслуговуючого персоналу. Автомати видування ПЕТ тари повністю автоматизовані після завантаження преформ в приймальний бункер до подачі готової продукції на повітряний транспортер і не вимагає постійної присутності обслуговуючого персоналу. Автомати видування ПЕТ тари повністю автоматизовані після завантаження преформ в приймальний бункер до подачі готової продукції на повітряний транспортер і не вимагає постійної присутності обслуговуючого персоналу.

Автомати видування ПЕТ тари повністю автоматизовані після завантаження преформ в приймальний бункер до подачі готової продукції на повітряний транспортер і не вимагає постійної присутності обслуговуючого персоналу.

Заказ оборудования

Вы обращаетесь с предварительным заказом Линия розлива питьевой воды