O нас

«VodograyMachine» сьогодні

- Це не тільки передові, інноваційні технології та сучасне обладнання. Це чуйний, доброзичливий, дружній колектив. Команда професіоналів, кожен з яких прагне до досягнення спільної мети керуючись принципом "Успіх клієнта - наш успіх"
Цікавлять нашу компанію водні компанії, і всі у кого є інтерес щодо співпраці з продажу водного обладнання. Для всіх ми маємо хороші пропозиції щодо співпраці.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись зв'язавшись з нашими менеджерами.


Пріоритетні напрямки роботи компанії:

Просування  на ринок обладнання від провідних виробників Китаю, конкурентного за якістю і доступного за ціною.
Надання повного комплексу послуг клієнту з одних рук, що звільняє його від необхідності пошуку і звернення в різні компанії. Один постачальник виключає економічний ризик, береже час і нерви.

Політика компанії спрямована на розвиток довготривалого співробітництва з клієнтами. Це досягається індивідуальним підходом до кожного замовника. Підвищеною увагою до їх інтересів і потреб. Оперативним реагуванням на запити і побажання наших кліентів.

Пропонуємо такі види обладнання:

  • Видувне;
  • Лінії розливу;
  • Компресорне;
  • Етикетувальне;
  • Пакувальне;
  • Сатураційні установки;
  • Конвеєрні системи

Наші переваги:

Оптимальне співвідношення ціни і якості пропонованого обладнання. В результаті чого термін окупності вкладених коштів і собівартість виробленого продукту значно менше в порівнянні з аналогічним обладнанням інших виробників і постачальників.

Реалізація проектів будь-якої складності від поставки окремих елементів виробництва до комплектації і запуску заводів повного циклу.

Модернізація діючих підприємств. З урахуванням використання діючого обладнання в залежності від ступеня зносу і економічної і технологічної необхідності.

Інженерно-технічний і монтажно-сервісне підрозділи, атестовані виробниками обладнання.

Велика складська програма. Наявність на складі обладнання та запасних частин.

Контроль якості на всіх етапах співробітництва від первинної пропозиції до введення в експлуатацію підприємства і навчання персоналу.

Коло наших клієнтів охоплює всю Україну. Серед них великі компанії, заводи і малі підприємства, в тому числі індивідуальні підприємці і приватні замовники.